Aleksandra Kryńska quintet

Kolejna utalentowana młoda artystka z równie młodą ekipą. To radość dla nas poznawać kolejnych zdolnych i otwartych artystów. Wspaniała muzyka i perfekcyjne podejście do wykonania.

01.2024 / foto M.Guzik


Bastarda is back!

Po krótkiej przerwie znów zawitało do nas fenomenalne trio Bastarda. Brzmienie zespołu maksymalnie wpisuje się w brzmienie studia i na odwrót. Jak zwykle niezwykła przyjemność.

01.2024


Mateusz Rybicki and friends

Bardzo miło było nam gościć Mateusza Rybickiego z ekipą świetnych muzyków. Dość złożone nagrania muzyki inspirowanej Apokalipsą wg św. Jana wyszły znakomicie. W kontraście do treści atmosfera raczej pozytywna.

12.2023


NERVY kolejna płyta

Nagraliśmy bębny do nowej płyty projektu NERVY. Produkcja – Agim Dżeljilji, za zestawem Jerzy Makuszewski. W przerwach trochę rozważań o życiu jak to zwykle z Agimem.

08.2023


Ania Rusowicz po raz drugi

Zakończyliśmy nagrania na nową płytę Ani Rusowicz pod nadzorem producenta Tomka Waldowskiego. Poruszające piosenki, wspaniali muzycy, niesamowita atmosfera no i świetne brzmienie 🙂

04.2023


Nominacja do Fryderyka

Nagrany u nas album Marcela Balińskiego „Opalenizna i wiatr” został nominowany do Fryderyka. Brzmienie chyba nie było brane pod uwagę, ale wiemy z różnych źródeł, że nie ustępuje muzyce. Z serca gratulujemy!!!

02.2023


Scratching Fork – nagrania

Zakończyliśmy nagrania nowej płyty Skratching Fork. Muzyka i brzmienie zespołu były bardzo inspirujące. Panowie niemal skleili się ze sobą i z akustyką sali. Nie mogę się doczekać miksów.

01.2023 / foto K.Żelazo


Osiedle kwiatów – nagrania

Osiedle Kwiatów – dla nas dość nietypowo, bo z wokalem nagrywanym na sali. Znakomicie poradził sobie z tym mikrofon dynamiczny Sennheiser MD 441 z lat 7Otych. Niekonwencjonalna perkusja wymagała trochę więcej zachodu niż zwykle. Wyszło świetnie.

12.2022 / foto A.Sikorska


Irka Zapolska Quartet

Z wielką przyjemnością nagraliśmy i zmiksowaliśmy płytę zespołu Irki Zapolskiej. Oczywiście nagranie live. Płyta niebawem w sprzedaży.

11.2022


Warsztay Sound Edit ’22

W listopadzie w naszym studio odbyło się spotkanie z producentami i realizatorami w uzupełnieniu bogatych warsztatów tegorocznego Soundedit’22. Rozmawialiśmy o analogowym charakterze studia oraz o sprzęcie produkowanym przez Krzyśka Tonna. Zawitał sam Marcin Bors oraz Konrad Żywiecki (Musictoolz).

11.2022 / foto M.Murawski


Młynarski Tarwid Dąbrowski

Kolejny ciekawy projekt z udziałem naszego rezydenta Janka Młynarskiego. Wielobarwna i dzika muzyka niebawem na płycie. Przyjemność!

07.2022


Ten Typ Mes / Kuba Więcek

Nagrywki dla Ten Typ Mes pod kierownictwem Kuby Więcka.

05.2022